Tankönyvrendelés 2017/2018

Tisztelt Szülők!

A 2017/2018-as tanév osztályonkénti tankönyvlistája az iskola honlapján érhető el április 07-től. Kérem Önöket, hogy azt KINYOMTATVA, KITÖLTVE, ALÁÍRVA juttassák vissza az osztályfőnöknek 2017. április 10-ig, hétfőig. Amennyiben a tanuló nem adja le határidőre a listát, egyénileg kell megrendelniük a tankönyveket a KELLO-tól (webshop.kello.hu).

A normatív támogatásra jogosultak a tanév végéig adják le az igazolást. Az igazolást akkor tudjuk elfogadni, ha a jogosultság 2017. okt. 1-ig fennáll. Igazolás hiányában a KELLO kiszámlázza a tankönyvek árát!

A tankönyvtámogatásban részesülő tanulók az iskola által megrendelt tankönyvekbe nem írhatnak bele. Ha ezt mégis megteszik a tanév végén kötelesek egy új tankönyvet leadni az iskola könyvtárába.

Az angol nyelvkönyveket szeptemberben a kiadótól fogjuk megrendelni, ezért kérjük Önöket, hogy ezeknek a tankönyveknek az árát a tanév elején juttassák el a szaktanárnak, angoltanárnak. Ezeket a nyelvkönyveket minden tanulónak ki kell fizetnie.

A tankönyvlistát a választásuknak megfelelő helyen írják alá.

A 2017/2018-as tanévre rendelhető tankönyvek listáját osztályonként bontva a linkekre kattintva találják meg.

Nyolcadik évfolyamba lépőknek

Kilencedik évfolyamba lépőknek Tizedik évfolyamba lépőknek Tizenegyedik évfolyamba lépőknek Tizenkettedik évfolyamba lépőknek