Tankönyvrendelés 2016/2017

Tisztelt Szülők!

A 2016/2017-os tanév osztályonkénti tankönyvlistája az iskola honlapján érhető el április 14-től. Kérem Önöket, hogy azt KINYOMTATVA, KITÖLTVE, ALÁÍRVA juttassák vissza az osztályfőnöknek 2016. április 19-ig, keddig. Amennyiben a tanuló nem adja le határidőre a listát, egyénileg kell megrendelniük a tankönyveket a KELLO-tól (webshop.kello.hu).

A normatív támogatásra jogosultak a tanév végéig adják le az igazolást. Az igazolást akkor tudjuk elfogadni, ha a jogosultság 2016. okt. 1-ig fennáll. Igazolás hiányában a KELLO kiszámlázza a tankönyvek árát!

Ebben az évben a KELLO kialakít egy szülői felületet, melyen nyomon követhetik megrendeléseik állapotát (www.szuloifelulet.hu). Ez április 25-től érhető el. Kérjük, ezen ellenőrizzék a diákok adatait (elsősorban a lakcímet és a fizetés módját). Mindez azért fontos, mert 2016-tól megszűnt a tankönyvek visszáruzása, kizárólag csak a szülő küldheti vissza azokat szept. 15-ig.

Azok a normatív kedvezményre jogosult diákok, akik a német/francia/orosz nyelvkönyvükbe írni szeretnének, meg szeretnék tartani, EGYÉNILEG, A KELLO-n keresztül rendeljék meg azokat, vagyis a megrendelő lapon ne jelöljék be. Az iskola által megrendelt nyelvkönyvbe nem írhat bele a diák. Ha ezt mégis megteszi, év végén köteles egy új tankönyvet leadni az iskola könyvtárába.

Az angol nyelvkönyveket a kiadótól szeretnénk megrendelni, ezért kérjük Önöket, hogy azoknak a tankönyveknek az árát (a megrendelőlapon megtalálható) legkésőbb 2016. május 30-ig juttassák el a szaktanárnak, angoltanárnak. Az angol nyelvkönyveket minden tanulónak ki kell fizetnie. A tankönyvlistát a választásuknak megfelelő helyen írják alá.

Amennyiben a tankönyvrendeléssel kapcsolatban kérdéseik vannak, azokat az alábbi e-mailcímre küldjék el: anikokonyvtar@mail.mmgsz.sulinet.hu

A 2016/2017-es tanévre rendelhető tankönyvek listáját osztályonként bontva a linkekre kattintva találják meg.

Nyolcadik évfolyamba lépőknek

Kilencedik évfolyamba lépőknek Tizedik évfolyamba lépőknek Tizenegyedik évfolyamba lépőknek Tizenkettedik évfolyamba lépőknek