Diákolimpiai sikerek iskolánkban

Január 20-án a Magyar Tudományos Akadémia épületében az MDSZ azon intézmények képviselőinek adott át jutalmakat, amelyek az elmúlt évadban a legsikeresebben szerepeltek a Diákolimpián. A Magyar Diáksport Szövetség és a sportért felelős állami vezetők oklevelek és emlékplakettek ünnepélyes átadásával ismerték el a testnevelők munkáját.

„A Tanév Legeredményesebb Diákolimpiai köznevelési Intézménye”

"A Tanév Legeredményesebb Diákolimpia Testnevelője" kitüntetést vehette át Fekete Ádám kollégánk, aki a Kosárlabda Diákolimpia VI. korcsoportos országos döntőjében diákolimpiai bajnoki címmel büszkélkedhet. Tanítványai közül két játékost is az "All star" csapat tagjai közé választottak, a fiatalabb évfolyam versenyében pedig az 5., pontszerző helyet szerezték meg vezetésével a Munkácsy sportolói.

Fekete Ádám Simonne Kutas Zita