Szülők-nevelők bálja

A Munkácsy Mihály Gimnázium március 3-án nagy sikerrel megrendezett jótékonysági bálján 240 vendég mulathatott "kivilágos kivirradtig". Az est hangulatát Rátóti Zoltán Úr, a bál fővédnöke üdvözlő beszéde és diákjaink szórakoztató műsora alapozta meg, majd a báli menü elfogyasztása után a Senior együttes zenéje teremtett fergeteges hangulatot. Az est további programjaként izgalmakban bővelkedő árverésre és tombola sorsolásra is sor került. A jótékonysági bál megrendezésével befolyt jelentős bevételt az iskolai alapítvány diákjaink javára használja fel.

Ezúton mondunk köszönetet minden szülőnek, ismerősnek és kollégának, aki belépőjegy vagy támogatói jegy megvásárlásával vagy egyéb felajánlással, segítséggel járult hozzá a bál megrendezéséhez.

A Munkácsy Mihály Gimnázium vezetősége és nevelőtestülete