Rendvédelmi napot tartottunk iskolánkban!

rend

Több hasznos és érdekes programon vettek részt tanulóink 2022. május 05-én a Rendvédelmi nap keretében.

rend

A kiképzett kutyákkal történő rendőri munka látványos bemutatója után drogprevencióról, bűnmegelőzésről, az iskolán belüli erőszakról, az internet veszélyeiről hallhattak előadást tanulóink, tehették fel a témákkal kapcsolatos kérdéseiket a szakembereknek.

A pálya iránt érdeklődők pályaorientációs bemutatón vehettek részt, melynek keretein belül szó esett a rendőrségi felvételi rendszerről, az életpályamodellről. A tanulók a speciális viseleteket magukra ölthették, a munkavégzés során használt eszközök egy részét kipróbálhatták.

rend

Köszönjük a Somogy Megyei Rendőrfőkapitányság munkatársainak, dr. Jávorszkiné dr. Molnár Magdolna r.alezredesnek, Lucza Cintia r. törzsőrmesternek, Laczkó Bence r. törzsőrmesternek továbbá Wolf Róbertnek az Indít Közalapítvány szakmai vezető - helyettesének a sokrétű tájékoztatást és a lelkes együttműködést.